جستجو

خدمات انجمن
خدمات انجمن

اخذ نمایندگی بیمه درمان تکمیلی با مزایای خاص و شرایط ویژه برای اعضای انجمن

ارائه کلیه خدمات مشاوره ای استعلام و خرید بیمه ( کلیه خدمات بیمه ای از کلیه شرکتهای بیمه گر بدون محدودیت)

ارائه خدمات مشاوره ای در صورت بروز خسارت جهت راهنمایی و آشنایی اعضاء با حقوق بیمه ای خود و کسب اطلاعات لازم در هنگام دریافت خسارت

ارائه کارت اورژانس بیمه به صورت هدیه و رایگان از طرف انجمن ( جهت برخورداری از امتیازات خاص و تخفیف مزایای دیگر (

ارائه بیمه درمان تکمیلی با مزایای خاص، ویژه اعضاء ومتقاضیان  واجد شرایط غیر عضو که به عضویت انجمن پذیرفته میشوند.

 تهية پروانة عضويت جهت شرکتهاي عضو انجمن و کارت عضويت جهت اعضاي هيات مديرة شرکتهاي عضو.
 چاپ سررسيد مخصوص انجمن با اطلاعات کامل اعضا
.

 

ارائه خدمات رفاهی به اعضا شامل : تحصیلات تکمیلی، خدمات باشگاه انقلاب، طراحی و راه اندازی سایت ویژه اعضای انجمن­صنفی­پیمانکاران.
تهيه و تکثير بخشنامه ها و فهرست بهاي پاية هر سال بصورت مکتوب و یا در قالب 
CD در اسرع وقت و ارایة آنها به شرکتهاي عضو .

اطلاع رساني مرتب و دسته جمعي بوسيلة پيام کوتاه به اعضاء.

پیگیری و وصول مطالبات قطعی پیمانکاران از وزارت نیرو.

پیگیری تخصیص زمین انبار به پیمانکاران از سازمان مدیریت بحران .

پیگیری اخذ گواهینامه مجریان ذیصلاح جهت اعضا.
برگزاري مجامع عمومي بطور متناوب در هرسال و در مواقع لزوم برگزاري مجامع فوق العاده جهت اطلاع رساني و شفافيت خدمت به اعضا و مشارکت اعضاي انجمن در اخذ تصميم گيري هاي بزرگ.
برگزاري همايشهاي مختلف (جایگاه نقش پیمانکاران در توسعه سازندگی و اقتصاد کشور) در موضوعات مختلف و دعوت از مسوولين دست اندرکار در اين همايشها جهت برقراي ارتباطي صميمانه تر و طرح مشکلات صنف و ارایة راهکارهاي لازم در اين زمينه.
اشتراک در سايت آبادگر و ايجاد آدرس پست الکترونيکي در سايت مذکور جهت اعضاي متقاضي
.

راه اندازي سايت انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران جهت  تعامل و اطلاع رسانی به موقع از رویدادها ، خدمات رفاهی، بخشنامه های مصوب معاونت راهبردی، زمان برگزاری مجامع ، همایش ها و ...... به اعضا انجمن.

 

ایران تسلیت
ایران تسلیت

▪️ایران تسلیت
در پی بروز حادثه سقوط هواپیما اوکراینی،  تعدادی از هم‌وطنان مان جان خود را از دست دادند، انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران  ضمن تسلیت به مردم ایران و خانواده‌هایی که در پرواز اوکراینی حضور داشتند، برای درگذشتگان طلب عفو و رحمت الهی و برای بازماندگان آن عزیزان طلب صبر  می‌نماید.

چاپ سالنامه سال 99
چاپ سالنامه سال 99

اعضای محترم انجمن:باتوجه به فرارسیدن سال جدید خواهشمنداست درصورت نیازبه خرید سالنامه سال99سفارش خودرا به صورت مکتوب به دبیرخانه انجمن به شماره97-88288596اعلام فرمائید.

انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران

موسسه فرهنگی و ورزشی پیام
موسسه فرهنگی و ورزشی پیام

قابل توجه اعضای محترم انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران

احتراما با عنایت به درخواست های مکرر شما عزیزان به اطلاع می رساند انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران جهت فراهم نمودن امکانات رفاهی، ورزشی ،تفریحی و درمانی اعضای محترم اقدام به انعقاد تفاهم نامه با باشگاه فرهنگی و ورزشی پیام نموده است .

در این راستا جهت اطلاع از پکیج های رفاهی موجود و نحوه استفاده از آن میتوانید با شماره تلگرام۰۹۳۳۲۷۱۸۸۰۰ یا شماره تلفن ۸۸۲۸۸۵۹۶-۹۷ تماس حاصل فرموده و یا از طریق اینستاگرام و گروه های تلگرامی پیمانکاران کلیه اطلاعات لازم را کسب نمایید. 

شایان ذکر است با توجه به محدودیت امکانات اولویت با عزیزانی است که قبل از دیگر اعضا اقدام به هماهنگی و رزرو امکانات نمایند.

انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران

توصیه‌های پزشکی در مورد کرونا
توصیه‌های پزشکی در مورد کرونا

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران، اقدامات انجام شده در این حوزه را جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: پیرو شیوع ویروس کرونا در کشور چین و عدم ابتلا هموطنان ایرانی، دکتر عشرتی ؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان داشت: در این راستا، در معاونت بهداشت اقداماتی صورت گرفته است که از آن جمله می توان به برگزاری سمینار بیماری های تنفسی در دی ماه و سمینار احتیاطات همه جانبه با تاکید بر شستن دستها در آذر ماه اشاره کرد.
دکتر عشرتی بیان کرد: کیت های حفاظت در برابر بیماری های تنفسی و ضدعفونی کننده های سطوح و ‌دست تهیه شده است.
وی افزود: مدل های آموزشی بیماری های تنفسی ارائه شده و به تمام مراکز بهداشت و شبکه های بهداشت و درمان تابعه،  وضعیت آماده باش اعلام گردیده است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران از ارسال دستورالعمل کشوری پیشگیری از کرونا به مراکز تحت پوشش خبر داد و خاطر نشان کرد: این ویروس‌ معمولاً می‌تواند با ایجاد مشکلات خفیف تا متوسط در دستگاه تنفسی فوقانی مانند سرماخوردگی باعث بیماری شود.
 وی اشاره کرد: علائم ویروس کرونا شامل آبریزش بینی، سرفه، گلودرد، احتمالاً سردرد و تب است که می‌تواند تا دو روز ادامه یابد.
دکتر عشرتی در پاسخ به این پرسش که چگونه می توانیم ریسک ابتلا به ویروس کرونا را کاهش دهیم، توصیه کرد: دستان خود را مرتب با صابون بشویید و دهان و بینی خود را هنگام  عطسه یا سرفه بپوشانید .
همچنین گوشت و تخم مرغ را کاملا بپزید .
ایشان بر رعایت اصول بهداشتی تاکید کرد و افزود: از افرادی که علائمی شبیه آنفولانزا دارند، فاصله بگیرید و از تماس محافظت نشده با حیوانات وحشی و اهلی خودداری نمایید.
به گفته ایشان بررسی شرح حال سفر بیماران تب دار و دارای علایم تنفسی حاد نقش بسیار مهمی در برنامه پیشگیری و کنترل این بیماری دارد.

راستای کنترل و مقابله حداکثری با شیوع و انتشار ویروس کرونا...
راستای کنترل و مقابله حداکثری با شیوع و انتشار ویروس کرونا...

اعضاي محترم انجمن 
احتراما در راستای کنترل و مقابله حداکثری با شیوع و انتشار ویروس کرونا خواهشمند است حتی الامکان از مراجعه حضوری به انجمن خودداری و درصورت امکان کلیه امور را از طریق برقراری تماس تلفنی پیگیری فرمایید. 97-02188288596
باتشکر-انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران

جستجو
دسته بندی
آخرین مطالب
بایگانی
ما را دنبال کنید
جدیدترین اخبار را روزانه دریافت کنید!