جستجو

موسسه فرهنگی و ورزشی پیام
موسسه فرهنگی و ورزشی پیام

قابل توجه اعضای محترم انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران

احتراما با عنایت به درخواست های مکرر شما عزیزان به اطلاع می رساند انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران جهت فراهم نمودن امکانات رفاهی، ورزشی ،تفریحی و درمانی اعضای محترم اقدام به انعقاد تفاهم نامه با باشگاه فرهنگی و ورزشی پیام نموده است .

در این راستا جهت اطلاع از پکیج های رفاهی موجود و نحوه استفاده از آن میتوانید با شماره تلگرام۰۹۳۳۲۷۱۸۸۰۰ یا شماره تلفن ۸۸۲۸۸۵۹۶-۹۷ تماس حاصل فرموده و یا از طریق اینستاگرام و گروه های تلگرامی پیمانکاران کلیه اطلاعات لازم را کسب نمایید. 

شایان ذکر است با توجه به محدودیت امکانات اولویت با عزیزانی است که قبل از دیگر اعضا اقدام به هماهنگی و رزرو امکانات نمایند.

انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران

چاپ سالنامه سال 99
چاپ سالنامه سال 99

اعضای محترم انجمن:باتوجه به فرارسیدن سال جدید خواهشمنداست درصورت نیازبه خرید سالنامه سال99سفارش خودرا به صورت مکتوب به دبیرخانه انجمن به شماره97-88288596اعلام فرمائید.

انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران

ایران تسلیت
ایران تسلیت

▪️ایران تسلیت
در پی بروز حادثه سقوط هواپیما اوکراینی،  تعدادی از هم‌وطنان مان جان خود را از دست دادند، انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران  ضمن تسلیت به مردم ایران و خانواده‌هایی که در پرواز اوکراینی حضور داشتند، برای درگذشتگان طلب عفو و رحمت الهی و برای بازماندگان آن عزیزان طلب صبر  می‌نماید.