امور اعضا

امور اعضا

وظایف و خدمات انجمن صنفی کارفرمایی استان تهران

حفظ حقوق و منافع مشروع قانونی مشترک اعضا اعم از اشخاص حقیقی و شرکتها، موسسات و انجمنها و تشکلهای وابسته به انجمن.

ایجاد فضای مناسب در همیاری و همکاری بین اعضا انجمن با ارگانها و نهادها و دوایر و سازمانهای دولتی ذیربط.

ملزم نمودن کلیه اعضای انجمن به مراعات اصول فنی و قواعد صحیح در انجام تعهدات خود در اجرای پیمانهای منعقده و در صورت لزوم تشکیل کلاسها و سمینارهای آموزشی مربوطه برای آگاهی هرچه بیشتر پرسنل اعضا از اصول و قوانین و ضوابط.

شرکت در جلسات و کمیسیون های مربوط به موسسات ساختمانی و تاسیساتی در وزارتخانه ها و سازمان های دولتی مربوطه در خصوص امور مربوط به مالیات، بیمه های اجتماعی و غیره از جمله اختلافات کارفرما ، پیمانکار و کارگران مربوطه.

انجمن سعی خواهد داشت که در تهیه قوانین و آیین نامه ها و هر نوع مقرراتی که وزارتخانه ها و سازمان های مربوطه و شورای عالی کار و تشکلهای کارگری و کارفرمایی ذیربط و وزارت امور اقتصاد و دارایی و سازمان های دولتی و شهرداری ها راجع به امور ساختمانی و تاسیساتی تهیه می نمایند نظریه خود را اعلام نماید.

مشارکت در کنفرانس ها، کنگره ها، کمیته های کار و حفاظت و همکاری برابر شرایط مندرج در آیین نامه های مربوط و فراهم آوردن امکانات تحصیل و برگزاری دوره های تخصصی برای اعضا با همکاری وزارت علوم و آموزش عالی و سایر دستگاه های ذیربط.

تشکیل شورای بررسی اختلاف و سازش جهت رفع اختلاف ناشی از قانون کار با تایید وزارت کار و اموراجتماعی فی مابین کار فرمایان پروژه ها و پیمانکاران و همچنین پرسنل پیمانکاران و شرکتهای عضو انجمن و چنانچه خارج از حوزه فعالیت انجمن باشد از طریق وکلای حقوقی و یا ارتباط با تشکلهای ذیربط.

سامانه اتوماسیون انجمن

ثبت نام در انجمن

جهت عضویت در انجمن شما می بایست در مرحله اول در خواست خود را به صورت الکترونیک و از سامانه اتوماسیون انجمن را ارسال فرمایید.

برای این منظور می توانید از بخش پیوند های همین صفحه وارد صفحه ورود به سامانه شده و از بخش ثبت نام مطابق با مراحل سامانه نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.


ثبت درخواست ، نامه و درخواست مشاوره

انجمن صنفی کارفرمایی استان تهران جهت ارتقا و بهینه سازی فرایند های خود و همچنین جلوگیری از بیماری کرونا نسبت به راه اندازی سامانه اتوماسیون انجمن جهت دوری از فرایند های کاغذی و فیزیکی اقدام نموده است.

از این پس اعضای انجمن جهت مکاتبه با انجمن می توانند از طریق کارتابل الکترونیک خود نسبت به ثبت و پیگیری مکاتبات خود و همچنین اخذ مشاوره اقدام نمایند.


راهنمایی

نام کاربری و رمز عبور اعضا قدیمی سایت شناسه ملی شرکت می باشد که می توانند پس از اولین ورود نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایند در غیر این صورت نسبت به ثبت نام اعضای جدید در سامانه اقدامات لازم انجام دهند.