اخبار عمومی

آخرین اخبار

در این بخش می توانید از آخرین اخبار و تازه های انجمن مطلع شوید.
بهمن 21, 1402

بیمه تکمیل درمان آسیا

در این خبر انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران به بررسی ویژگی های طرح بیمه تکمیل درمان آسیا پرداخته و امکان دانلود جدول نرخ ها وجود دارد.
آذر 27, 1402

برگزاری مجمع عمومی عادی نوبت سوم انجمن صنفی

برگزاری مجمع عمومی نوبت سوم انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران استان تهران" را در این مقاله کوتاه بررسی می‌کنیم. عملکرد گذشته، برنامه‌های آینده، موضوعات مالی و اجرایی، و مشارکت اعضا در بهبود انجمن مورد توجه قرار می‌گیرد.
مرداد 28, 1402

اهمیت وجود تخصص یا فرد متخصص در انجام ادعا (Claim) در قراردادها

شرکت افرامیس بعنوان همکار انجمن صنفی پیمانکاران اقدام به طراحی و برگزاری دوره‌ای با عنوان تنظیم لایحه مالی ولی با هدف پرورش Claim Maker نموده است.
خرداد 17, 1402

رتبه بندی چیست؟

شرکتهای پیمانکاری پس از ثبت شرکت جهت حضور در مناقصات نیازمند ارائه گواهینامه صلاحیت پیمانکاری و یا گرید، رتبه بندی از سازمان مدیریت و برنامه بودجه کشور میباشند.
خرداد 8, 1402

چهارمین همایش نظام فنی و اجرایی

برگزاری چهارمین همایش نظام فنی و اجرایی و نمایشگاه تکنولوژی ها و فن آوری های نوین در صنعت ساختمان مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
اردیبهشت 27, 1402

ثبت شرکتها

انجمن صنفی کارفرمائی پیمانکاران تهران برای تسهیل در کار پیمانکاران تغییرات شرکتهای پیمانکاری سهامی خاص و مسئولیت محدود را انجام میدهد.
اردیبهشت 19, 1402

بیماریهای شغلی در صورت عدم رعایت ایمنی

انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران استان تهران به عنوان یکی از مجریان برگزار کننده دوره های آموزشی ایمنی در استان تهران، بالغ بر 7 سال تجربه در برگزاری دوره های ایمنی کارفرمایی، کارگری، ایمنی عمومی و ارزیابی ریسک و تشکیل پرونده جهت اخذ صلاحیت ایمنی شرکت های پیمانکاری و خدماتی است
اردیبهشت 10, 1402

همایش و تقدیر از شرکت های پیمانکاری

از شما عضو محترم دعوت ميگردد رزومه فعاليت شركت خود (حداکثر دو صفحه) را به ايميل انجمن به نشاني anjomanetehran@yahoo.com ارسال فرماييد
فروردین 29, 1402

دومین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان

دومین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان یک فرصت بی‌نظیر برای شرکت‌های تولیدکننده محصولات ساختمانی طراحی شده تا 24 و 25 خرداد غرفه بگیرید.
فروردین 24, 1402

ابطال آیین نامه بکارگیری مسئول ایمنی در کارگاه ها

این آیین نامه به منظور ارتقای سطح ایمنی در کارگاه های مشمول و نظام مند نمودن بکارگیری افراد شایسته و واجد صلاحیت در زمینه ایمنی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار و برای صیانت از نیروی انسانی و منابع مادی کشور تدوین گردیده است.
فروردین 19, 1402

گواهینامه رتبه بندی شرکتهای انفورماتیکی

در این بخش از وب سایت انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران می پردازیم به اینکه گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیکی چیست
فروردین 18, 1402

امکان ثبت قرارداد در سامانه ساجات

به مناسبت عید سعید فطر جهت حل مشکل بسیاری از پیمانکاران در خصوص ثبت قرارداد هایی گذشته و معوق که ثبت نگردیده است امکان ثبت قراردادهای فوق در سامانه ساجات محیا گردیده و به مدت یک هفته سامانه جهت بارگزاری باز می باشد لذا شرکتهایی که مشکل ثبت قرارداد داشته اند هرچه سریعتر نسبت به ثبت این امر مهم اقدام نمایند.
اسفند 21, 1401

برگزاری مجمع عمومی

برگزاری مجمع عمومی (نوبت سوم) مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم) ، انجمن صنفی کارفرمایی استان تهران
اسفند 9, 1401

بودجه پیشنهادی سال 1402

بودجه پیشنهادی در سال 1402 انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران و شرکتهای ساختمانی ، تاسیساتی و تجهیزاتی استان تهران
اسفند 9, 1401

تراز کل 1401

در این بخش جزییات تراز کلی سال 1401 انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران و شرکتهای ساختمانی ، تاسیساتی و تجهیزاتی استان تهران را ملاحظه نمایید.
اسفند 9, 1401

تراز کل 1400

در این بخش جزییات تراز کل سال 1400 انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران و شرکتهای ساختمانی ، تاسیساتی و تجهیزاتی استان تهران را ملاحظه نمایید.
اسفند 9, 1401

اساسنامه انجمن صنفی کارفرمایی

در این بخش شما می توانید فایل pdf اساسنامه انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران استان تهران را بررسی و دانلود نمایید.
بهمن 30, 1401

آگهی مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم

از کلیه اعضای محترم دعوت به عمل می آید تا در مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم و مجمع عمومی عادی نوبت سوم انجمن در ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 1401/12/09که تصمیم به برگزاری انتخاب اعضای علی البدل هیات مدیره و بازرس خود را دارند حضور بهم رسانند.
مهر 2, 1401

سمینار آشنایی با بخشنامه تنقیح و تلخیص ضوابط بیمه مقاطعه کاران

معاونت کسب و کار اتاق بازرگانی تهران در همکاری با انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران استان تهران برگزار می کنند: برگزاری سمینار آشنایی با بخشنامه تنقیح و تلخیص ضوابط بیمه مقاطعه کاران
شهریور 27, 1401

کلاس آموزشی ستاد ایران

برنامه زمانبندی و برگزاری سایر کلاس های بعدی در بخش خبری و رویدادهای سایت انجمن به اطلاع علاقمندان رسانده خواهد شد.
شهریور 21, 1401

امضاء تفاهمنامه انجمن صنفی و اتاق بازرگانی

امضاء تفاهمنامه انجمن صنفی پیمانکاری تهران و اتاق بازرگانی ،صنایع ، معادن و کشاورزی تهران به منظور همفکری ، ایجاد و گسترش همکاری
شهریور 14, 1401

دوره آموزشی شهریور ماه 1401

دوره آموزش ستاد ایران ، پنجشنبه 17 شهریور ساعت 9 صبح برگزار می گردد. از داوطلبین که پیش ثبت نام خود را انجام داده اند ، تقاضا می شود نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.
مرداد 31, 1401

ابلاغ پاسخ استعلام اصلاح مشکلات سامانه

ابلاغ پاسخ استعلام اصلاح مشکلات سامانه جامع امور مالیاتی در خصوص اعلام جرایم تسلیم اظهار نامه مالیاتی دوران کرونا
مرداد 31, 1401

برگزاری رویداد بین المللی صادرات آنلاین 2022

در این بخش خبری در وبسایت رسمی انجمن صنفی کارفرمایی استان تهران به جزییات برگزاری رویداد بین المللی صادرات آنلاین 2022 پرداخته شده است.